طرح های تخفیفی

طرح تخفیف طاها زند یا طاها بن

آیا از جمله‏‌ی مشتریان پر و پا قرص طاها زند  هستید؟  آیا مرتبا برای خود و دوستانتان از طاها زند  خرید می‏‌کنید و انتظار دارید که به عنوان یک مشتری دائمی، طاها زند  با نگاهی ویژه به شما بنگرد؟ آیا از مشتریانی هستید که اقلام مورد نیاز سازمان، شرکت، و دفتر کار خود را پیوسته از طاها زند  تامین می‏‌کنید؟ شاید علاقه‌‏مند به خریدهای با تعداد بالا و عمده برای کسب و کار خود هستید!

مدت‏‌هاست که  طاها زند  پیشنهادهای زیادی را از مشتریان دائمی خود دریافت می‌‏کند. پیشنهادهایی از این دست که، یک مشتری وفادار و با نرخ تکرار خرید بالا امکان بهره‌‏مند شدن از قیمت‏هایی ویژه و مناسب‏‌تر را داشته باشد. یعنی دریافت حداکثر تخفیف ممکن از طاها زند!

البته از ویژگی‏‌های خرید اینترنتی شفافیت در قیمت گذاری و امکان خرید با قیمت مناسب است. معمولا کالاها برای همه مشتریان یک فروشگاه اینترنتی چه آنها که تنها گاهی خرید می‏‌کنند و چه آنها که جزو مشتریان دائمی و پر و پا قرص آن هستند با قیمت‏‌های یکسانی عرضه می‏‌شوند. این خود حاکی از شفافیت و البته یک فرصت ارزشمند برای کاربر است. با وجود اینکه شفافیت در قیمت گذاری یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است، طرح طاها بن، نگاه ویژه‏‌ی  طاها زند به مشتریان وفادار است . نگاهی ویژه و فراتر از درصد تخفیفی محدود. با طاها بن ، هرچه بیشتر سفارش دهید، ارزان‏تر می‌‏خرید!

اما طاها بن  چیست؟

طاها بن  ، همان‌طور که از نامش بر‏می‌‏آید، یک تخفیف خرید الکترونیکی است که پس از خرید هر کالا، در حساب شما منظور می‏‌شود. در حقیقت شما پس از نخستین خرید از طاها زند ، بسته به ارزش کالای خریداری شده و چند فاکتور دیگر، به میزانی امتیاز “طاها بن ” که در واقع تخفیفی برای شما در خریدهای بعدی است، دریافت می‏‌کنید.

لازم است توجه شما را به چند نکته جلب نماییم:

  • طاها بن ، امتیازیست ویژه که طاها زند  جهت تشویق حداکثری، به همه‏‌ی مشتریان خود اعطا می‏‌کند. با این حال این مشتریان دائمی هستند که می‏‌توانند از آن بیشترین بهره را ببرند.
  • طاها بن ، ماهیت ریالی نداشته و در واقع امتیازی است برای دریافت تخفیف قطعی در خرید بعدی.
  • میزان دریافت امتیاز طاها بن  برای هر کالا متفاوت بوده و از قبل در کنار قیمت هر محصول درج شده است.
  • اگر در خریدهای قبلی امتیاز طاها بن کسب کرده‏‌اید، برای خرید کالای بعدی امکان استفاده از میزان مشخصی از طاها بن  در قالب تخفیف وجود دارد که مقدار آن به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود. این میزان که برای هر کالا متفاوت است، در صفحه اطلاعات محصول درج شده است.
  • در حال حاضر اعتبار هر امتیاز طاها بن از زمان دریافت آن 30 روز بوده و در صورت استفاده نشدن تا پایان این مدت، باطل خواهد شد. در نتیجه جهت جلوگیری از انقضای احتمالی تخفیف طاها بن ، باید برنامه ریزی کنید.

اجازه بدهید با مثالی عملی نحوه تخصیص و استفاده از این طرح تشویقی را بیشتر بررسی کنیم:

تصور کنید می‏‌خواهید کالای مورد نظر خود را که در این مثال قیمت آن یک 1 میلیون تومان است خریداری کنید. همان‌ طور که می‏‌بینید در این مثال برای این کالا 20 امتیاز طاها بن  به ارزش 20 هزار تومان در‏نظر گرفته شده است. یعنی شما با خرید این کالا امکان بهره‏‌مندی از تخفیفی تا سقف 20 هزار تومان در خریدهای بعدی خود دارید. همانطور که مشاهده می‌‏کنید طاها بن دریافتی برای کالاهای مختلف متفاوت است. برخی از کالاها امتیاز طاها بن  بیشتری اعطا می‏‌کنند و برخی کمتر. این امتیاز توسط الگوریتمی، با سنجش و محاسبه‏‌ی پارامترهایی از قبیل مبلغ کالا و میزان امکان اهدای تخفیف از سوی طاها زند  و چند پارامتر دیگر ارائه می‏‌شود.

حال تصور کنید که چند روز بعد قصد دارید سفارش دیگری را ثبت کنید. برای نمونه کالایی با قیمت 800 هزار تومان همراه با یکی از لوازم جانبی با قیمت 50 هزار تومان را انتخاب می‌کنید. 

در این مثال از بیست طاها بن  قبلی، امکان استفاده از  پانزده طاها بن  برای کالای اول و چهار طاها بن  برای کالای دوم به عنوان تخفیف وجود دارد. یعنی شما به جای 850 هزار تومان، 831 هزار تومان پرداخت می‏‌کنید. در ضمن برای کالای اول هفده طاها بن جدید و برای کالای دوم چهار طاها بن جدید برای خرید‏های بعدی دریافت می‌‏کنید.  پس از این خرید بیست و دو طاها بن  در حساب شما موجود است. یعنی تا 22 هزار تومان دیگر نیز می‌‏توانید در خرید‏های بعدی تخفیف دریافت کنید. به عبارت دیگر شما با هر خرید علاوه بر استفاده از تخفیف در همان خرید برای خرید بعدی خود نیز تخفیف دریافت می‌‏کنید. به این نکته توجه داشته باشید که هر طاهابنی که دریافت می‏‌کنید تاریخ صدور و انقضای خود را داشته و هر کدام تنها تا 30 روز دارای اعتبار است و پس از آن منقضی خواهد شد.

آیا امکان انتقال طاها بن  به کاربر دیگری وجود دارد؟

در حال حاضر امکان انتقال طاها بن  بین کاربران وجود ندارد، اما مسلما شما می‌توانید از بن‏‌های موجود در حساب کاربری خود جهت خرید برای دوستان خود استفاده کنید و آنها را از مزایای طاها بن  خود سودمند سازید.

آیا می‌‏توان از طاها بن  دریافتی برای هر خرید، در همان خرید استفاده کرد؟

همان طور که گفته شد، طاها بن طرحی تشویقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان جهت انجام خرید‏های بعدی است، به این صورت که با دریافت طاها بن در ازای هر خرید، می‌‏توان برای خرید‏های بعدی از آن امتیاز استفاده کرد. توجه داشته باشید که اعتبار طاها بن دریافت شده در هر سفارش به محض نهایی شدن همان سفارش، فعال شده و برای استفاده در سفارش بعدی قابل استفاده خواهد بود.

برای خرید هر محصول، از چه تعداد طاها بن  می‌توان استفاده کرد؟

میزان استفاده از طاها بن  برای کالاهای مختلف، متفاوت است و مقدار قابل استفاده طاها بن ، برای هر خرید به طور خودکار توسط سیستم محاسبه می‌‏شود. توجه داشته باشید که کالاهای عرضه شده در طرح  پیشنهاد شگفت انگیز به دلیل اینکه با بیشترین تخفیف ممکن و تنها در مدت محدود عرضه می‏‌شوند، شامل این طرح نمی‏‌شوند.

آیا می‌توان بجای طاها بن خود، مبلغ آن را دریافت کرد؟

طاها بن برای استفاده در سایت طاها زند  طراحی شده و برای مصارف دیگر قابل استفاده نیست. بنابراین برای بهره‌مندی از حداکثر تخفیف طاها زند  لازم است که در بازه‏‌های زمانی مشخص شده پس از هر سفارش، در خریدهای بعدی از سایت، طاها بن  خود را استفاده کنید و از تخفیف آن بهره‏‌مند شوید.

آیا طاها بن  دریافتی خرید جدید به طاها بن ‏‌های قبلی اضافه می‏‌شود؟

بله. با انجام هر خرید، مقداری طاها بن  دریافت خواهید کرد که هم قابل استفاده در خرید بعدی و هم قابل ذخیره سازی هستند. توجه داشته باشید که ذخیره کردن بن‏‌ها برای استفاده یکجا از آنها عمل هوشمندانه‏‌ای نیست. چرا که هر طاها بن  دارای تاریخ مصرف بوده و در صورت استفاده نشدن در دوره‏‌ی معین، اعتبار خود را از دست خواهد داد. پس هوشمندانه‌‏تر خواهد بود که از طاها بن ‏‌های دریافتی خود در خرید‏های مختلف و تا حداکثر سقف مجاز استفاده کرده و بیشترین تخفیف را از طاها زند دریافت کنید. 

همچنین، از آنجا که پیشنهاد شگفت انگیز یک طرح تشویقی و پروموشن است به کالاهایی که در این طرح خریداری می‌شوند، طاها بن  تعلق نمی‌گیرد.